Ieškant įkvėpimo

Jaučiantis vienišai

Norint naujovių

Visos krūtys – nuostabios!

Krūtys gali būti visokios: įvairių formų, skirtingų dydžių, nuolat kintančios, nevienodo svorio. Jos – moteriškumo, vaisingumo ir seksualumo simbolis. Daugelis iš mūsų, tam tikru gyvenimo momentu, jaudinasi dėl savo krūtų, nesvarbu, ar tai būtų dydis, jautrumas ar tiesiog įdomu, kodėl jos būtent yra ten, kur yra. Bet nesijaudink! Iš tikrųjų krūtys yra NUOSTABIOS ir mes turime tai įrodančių faktų, kurių galbūt dar nežinojai!

Viskas, ką reikia žinoti, apie krūtinės juostą!

Ar kada esi susidūrusi su tokia problema, kad nei viena liemenėlė netinka prie tavo išsvajotos suknelės? Tai ji matosi nugaroje, tai priekyje, tai slystančios petnešėlės kyšo iš po rankovių, tai metaliukai skaudžiai ręžiasi į krūtinę ir vis atrodo, kad jokio tinkamo sprendimo tam nėra. Metas visiems nepatogiems jausmams sakyti NE!

Valentino diena – pagal tave!

Vasario 14 – jau tradicija tapusi meilės diena, kuomet galime išreikšti artumą ir skleisti šilumą savo artimiesiems, šeimai ir draugams. Visi keičiasi dovanomis, šokoladu, gėlėmis ir atvirutėmis, kad parodytų savo meilę ir dėkingumą vienas kitam. Poros romantiškai leidžia laiką kartu ir kuria prisiminimus. Tačiau jei ir neturite antrosios pusės, Valentino diena vis tiek gali būti smagi ir maloni, kurią galite praleisti su artimais draugais ar šeima.

Filmų rekomendacijos

Neturi idėjų, kaip švęsti naujus metus? O galbūt esi iš tų, kurios paskutinę metų dieną skiria ne grandiozinių tikslų (kurie vargiai būna įgyvendinti) galvojimui, o poilsiui? Turime tau idėją! Šilta namų aplinka, jaukus pledas, rankose garuojanti arbata ir įdomus filmas. 

Her Surprise spenelių lipdukai

Būna dienų, kai tiesiog nesinori dėvėti liemenėlės, bet tuo pačiu nesijauti komfortiškai būdama visiškai be jos. Gyvenimas be liemenėlės, nesvarbu, ar tai būtų madinga, ar patogu, gali išlaisvinti, bet tuo pačiu ir šiek tiek bauginti. Tam turime spenelių lipdukus, kad išspręstume visas drabužių spintos problemas, kai nenorime,

Knygų rekomendacijos

Vakarams šaltėjant, taip norisi šiltai įsisukti į pledą ir pamaitinti savo protą naujomis idėjomis. Tam puikiai pasitarnauja gera knyga ir karštos arbatos puodelis. Kai gali bent valandą dienoje skirti pabuvimui su savimi ir pasimėgauti tyla – skaitymas yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Spenelių problemos

Visuomenėje dar vis yra tabu garsiai kalbėti apie kai kurias kūno vietas. Prisibijome net žodį spenelis ištarti garsiai, o ką jau kalbėti apie visą diskusiją susijusią su spenelių problemomis. Nereikėtų to vengti ir gėdytis, nes su nemaloniais pojūčiais spenelių srityje susiduria dauguma moterų, ypač naujagimių susilaukusios mamytės.

Idėjos Helovino kostiumui

Keisčiausio, šiurpiausio ar įspūdingiausio kostiumo rinkimai – viena iš labiausiai laukiamų šventės dalių, kadangi kartą metuose gali išbėgti su seksualiu apatiniu trikotažu į gatvę ir tavęs niekas nevadins išprotėjusia. Mūsų komanda nekantrauja Jums pristatyti pačias unikaliausias šių metų Helovyno kostiumų tendencijas.

Kaip judėti savo svajonių link?

Kai susiduri su sunkumais ar turi problemą, dažniausiai viduje knibžda jausmas ar balsas, kuris jau žino, kaip tą problemą išspręsti. Bet mes taip dažnai tą vidinį balsą ignoruojame ir nuvertiname, kad palengva imame ir nukrypstame nuo savo svajonės ar tikslo.

Sportas namuose – misija neįmanoma

Karantinas daugeliui iš mūsų suteikė galimybes pilnai dirbti iš namų.  Darbas, poilsis ir dar sportas vienoje vietoje – atrodo lyg nesuderinami dalykai.

Motyvacija dirbant iš namų

Per pastaruosius kelerius metus ne vienos iš mūsų gyvenimas smarkiai pasikeitė. Nepaisant asmeninių pokyčių, darbo konceptas irgi įgavo naujų atspalvių.

Tavo kūnas – tavo pasirinkimas

Visais laikais krūtinės dydžio kultas keitėsi nepalyginamai. Vieną dešimtmetį itin seksualu buvo didelė, akivaizdžiai demonstruojama krūtinė, o kitą dešimtmetį, jau modelį primenanti, be jokių iškilumų esanti figūra

Kodėl svarbu sutarti su savo tėvais?

Jau nuo pat vaikystės turime skirtingo pobūdžio konfliktų su savo tėvais. Tai mums kažko neleido, tai nenupirko, tai pažadėjo ir neištesėjo, tai supyko ir t.t. Galima būtų pririnkti begales situacijų, kurios išvesdavo mus iš kantrybės ir, norim to ar nenorim, apgadindavo mūsų ryšį su tėvais.

Pirma reakcija į nesėkmę

Ar pastebėjai, jog įvykus nesėkmei, esi linkusi pulti į savigailą? Pradedi galvoti, kad esi nieko verta, kad daugiau nepadarysi vieno ar kito dalyko teisingai. Ar bandei savęs klausti, kodėl padarius klaidų dažniausiai užsidarai savyje ir bijai tai pripažinti? 

Kaip maži įpročiai keičia kasdienybę?

Kas apskritai tie įpročiai ir kaip jie atsiranda? Kam jie reikalingi? Kokią įtaką jie daro mūsų kasdieniam gyvenimui? Ir tai tik dalis klausimų, kuriuos galime užduoti sau ar viena kitai, kai pradedame galvoti, jog kažką norime keisti savo gyvenime

Kaip santykiuose padidinti pasitikejimas vienas kitu?

Tai kaip visgi galima sustiprinti pasitikėjimą ir taip pradėti judėti link darnesnių ir geresnių tarpusavio santykių?

Vestuvių svečio apranga

Stilistė pataria: Vestuvių sezonas įsibėgėja, o mes kaip visada neturime ką apsirengti!

Labas, Vasara!

Kadangi kalendorinis vasaros sezonas jau atidarytas, pats metas pradėti džiaugtis ilgėjančiais vasaros vakarais ir susitikti su savo draugais.

Prisiminkite savo sveikatą

Tarptautinės moterų sveikatos gerinimo dienos proga, norime pasveikinti visas moteris ir priminti kiekvienai iš jūsų, kaip yra svarbu pasirūpinti ne tik savo išore, bet ir vidumi.

Kodėl svarbu atrasti save?

Vis girdime kaip kiti akcentuoja, kad reikia skaityti knygas, reikia eiti į paskaitas, reikia stebėti seminarus ir viskas dėl ko?

Tavo stiprybė esi tu pati!

Ar ne tiesa, jog kiekviena iš mūsų bent kartą yra jautusis vieniša, lyg vienintelė pasaulyje išgyvenanti neigiamas patirtis, pasilikusi su savo problemomis ir pasimetusi. Kasdien įvyksta šimtai įvairiausių situacijų.

Kaip sukurti savo brandą

Matydamos kitas moteris, kuriant savo verslą, dažnai keliame sau klausimą – nuo ko pradėti. Šį kartą turime galimybę pažvelgti giliau į “Her Surprise” vardo atsiradimą ir vystymą iš pačios “brando” įkūrėjos.

Gal jau pats metas pakoreguoti savo dienotvarkę?

Visi turime tiek pat laiko, bet kodėl mums atrodo, kad vieni turi daugiau, o kiti mažiau? Viskas priklauso nuo laiko paskirstymo. Kuo efektyviau jis išnaudojamas, tuo mes mažiau pavargstame jį švaistydami vėjais.

Dėžutėse, kuriose tūnome

Ar tave kada nors yra aplankęs toks jausmas, kai kažkas pasidalina su tavimi savo sėkmės istorija, tu pradžioje arba netiki, arba galvoji, kad jiems tiesiog pasisekė?

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top