Dažniausiai užduodami klausimai

Sveiki atvykę į dažniausiai užduodamų klausimų skiltį! Čia rasite visus atsakymus, apie mūsų produktus, pristatymą ir kitą klientų
patikslinti reikalaujamą informaciją.

Deja, bet prekių grąžinti negalima , kadangi jos yra priskiriamos kosmetikos sričiai, kuriai nėra taikoma prekių grąžinimo
politika.

Nors ir mūsų produktas yra draugiškas aplinkai, jo nerekomenduojama naudoti nėščiosioms bei maitinančioms mamytėms.

Prieš klijuojantis juostą krūtinei, įsitikinkite, kad Jūsų oda yra švari, t. y. neištepta jokiais kremais, aliejais ar losjonais. Juostą rekomenduojame klijuoti likus bent 30 minučių prieš išeinant, kadangi per tokį laiko tarpą juostos veiksmingumas suaktyvėja nuo Jūsų skleidžiamos kūno temperatūros. Viską susiklijavus, rankomis patrinkite tą vietą, kur priklijuotas produktas, kad aktyvuotumėte lipnią produkto dalį. Tai turėtų sumažinti riziką, kad krūtinės juosta neišsilaikys.

Kadangi mūsų krūtinės juosta yra 100% atspari drėgmei, ją galima dėvėti ir vandenyje.

Taip, tai gali būti naudojama ir kaip alternatyva liemenėlei.

Rekomenduojame prieš klijuojantis Her Surprise krūtinę formuojančia juostą naudoti spenelių lipdukus kaip papildomą atsargumo priemonę jautriems speneliams.

Kadangi vienoje krūtinės juostos pakuotėje yra 5m ilgio juostos, jos vidutiniškai užtenka 6-9 kartams, priklausomai nuo krūtinės dydžio bei pasirinkto juostos naudojimo būdo.

Kuo galime Jums padėti?

Jei dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje neradote Jums reikalingos atsakymo, mes su malonumu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top