Labas, Vasara!

Kadangi kalendorinis vasaros sezonas jau atidarytas, pats metas pradėti džiaugtis ilgėjančiais vasaros vakarais ir susitikti su savo draugais. Šiandien mūsų kiek netradiciniame blogo įraše nebus jokios istorijos ar pasakojimo. Norint kiekvieną iš skaitytojų įkvėpti ir paskatinti sumažinti buvimo namie laiką, pateiksime pora idėjų kaip galima jaukiai ir įdomiai praleisti jau šiltėjančias ir saulėtas vasaros dienas.

1

 1. Suorganizuokite pikniką
Grynas oras, skanus maistas ir artimiausi draugai, kas gali būti geriau? Viena iš lengviausiai ir greičiausiai suorganizuojamų veiklų, kurią galima rengti bet kurioje pasaulio vietoje. Gal tai vaizdingas parkas, gal pajūris ar paprasta pieva – viskas tinka jūsų išsvajotam piknikui. Paprastam pasisėdėjimui ant pledo elegancijos ir puošnumo gali suteikti pora stiklinių taurių, užkandžių pintinė ar puokštė gėlių.

2. Degustacija
Kas nemėgsta paragauti kažko, ko dar nebuvo ragavęs? Ši veikla ne tik suartins jus su draugais, bet ir leis išmėginti dar niekur neragautus ir galbūt net į prekybą neišleistus produktus. Tai apima viską: nuo vyno, šampano ir šokolado iki sūrio, vaflių ir skirtingų pasaulio šalių patiekalų. Degustacijos skirtos ne tik valgymui ar gėrimų ragavimui, bet tuo pačiu ir susipažinimui su skanaujamo produkto kultūra, kilmės istorija, jo rūšimis ir skirtumais. Po kiekvienos degustacijos įgijusios daugiau žinių, galėsite pritaikyti jas savo aplinkoje ir nustebinti artimuosius.

3. Kelionės riedučiais / dviračiu / paspirtuku
Norint aktyviai praleisti savo laisvalaikį gamtoje, visada galima išbandyti važinėjimąsi riedučiais, paspirtuku ar dviračiu. Neverta jaudintis, jei šių priemonių neturi namuose, kadangi daugelyje Lietuvos parkų ar aikščių siūloma inventoriaus nuoma. Ši vasariška pramoga puikiai tiks tiek tau, tiek bet kokio amžiaus draugams ar artimiesiems. Taip galėsi suderinti malonumą su sportu, kadangi ne tik sustiprinsi raumenis, bet ir kažkur nukeliausi, pamatysi naujas dar neatrastas vietas ir žinoma pakvėpuosi grynu oru. Važinėkitės ir leiskitės į nuotykius!

4. Nueikite į koncertą / filmą po atviru dangumi
Šiltos vasaros naktys, tavo mėgstamiausia grupė ir būrelis geriausių draugių. Ar gali būti kas nors geresnio? Visai nesvarbu ar nori gyvo koncerto ar filmo – abi šios veiklos yra tiesiog būtinos įvykdyti vasaros laikotarpiu. Visur gali atrasti vietų, kur organizuojami vakariniai kino seansai mieste, taip pat kaip kas antrame restorano kiemelyje koncertuojanti grupė. Tačiau jei to nerandi, visada gali sėsti į mašiną, pasiimti palapinę ir paklausyti muzikos ar pažiūrėti filmą stovyklaujant. Taip du nuotykius sujungsi į vieną ir tikrai pakliūsi į mėgstamos grupės koncertą ar pamatysi taip išsvajotą filmą.

5. Keramika
Jei jau kurį laiką svarstei, ką galima išbandyti naujo, saulėtus darbo dienų vakarus gali praleisti ir keramikos kursuose. Jų metu galėsi pati lipdyti indus ar norimas skulptūras. Pats procesas nuramins ir leis atsiriboti nuo dienos darbų bei pamiršti kasdieninius rūpesčius. Ši įtraukianti ir atpalaiduojanti pramoga, ne tik padės atrasti dar vieną nepamirštamą hobį, bet ir pasipuošti namus vieninteliais, tavo pačios nulipdytais, molio dirbiniais. Tai ne tik puiki veikla sau, bet gali tapti ir netikėta dovana šeimos nariams.

6. Piešimo pamokos
Gal vaikystėje ar mokykloje nekentei dailės pamokų, nes buvai priversta nupiešti kažką, kiekvieną kartą dailės mokytojai sugalvojus temą? Gal tiesiog galvoji, kad nemoki piešti, nes vis lyginai save su kitais? Tačiau piešimo pamokos kaip tik ir yra skirtos piešimo įgūdžių lavinimui. Tad, kad ir kokia tavo nuomonė būtų apie save, būtina bent kartą apsilankyti profesionalioje piešimo pamokoje. Jose įgysi piešimo pagrindų, būsi supažindinta su skirtingais stiliais ir technikomis. Ką gali žinoti, gal visgi tavyje yra užslėptas talentas piešti, apie kurį tu nieko iki šiol nežinojai.

7. Gamyklų ekskursijos
Turbūt nieko nėra įdomiau, kai sužinai, kaip iš tikrųjų yra gaminami tavo naudojami daiktai ar produktai. Daugumoje gamyklų yra rengiamos pažintinės ekskursijos, kurių metu pristatoma įmonės atsiradimo ir vystymo istorija, leidžiama iš arti pamatyti kaip yra gaminami tos įmonės parduodami produktai. Jei gamykla susijusi su maistu ar gėrimais, po ekskursijos vyksta degustacija ir kartais leidžiama net pačioms pasigaminti tuos produktus, jei procesas nėra sudėtingas ir komplikuotas.

Tai tik keli patarimai, kaip gali paįvairinti savo kasdienybę šiltuoju laikotarpiu. Kad ir ką pasirinksi, tikime, kad ši vasara suteiks tau daug įspūdžių, bus kupina įvairiausių veiklų bei sukurs tau tikro džiugesio akimirkų.

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top