Knygų rekomendacijos

   Vakarams šaltėjant, taip norisi šiltai įsisukti į pledą ir pamaitinti savo protą naujomis idėjomis. Tam puikiai pasitarnauja gera knyga ir karštos arbatos puodelis. Kai gali bent valandą dienoje skirti pabuvimui su savimi ir pasimėgauti tyla – skaitymas yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Nors dauguma renkasi laisvą laiką leisti prie kompiuterio, telefono ar televizoriaus ekranų, gera knyga visada šiuos dalykus nustelbs ir paliks už savęs. Skaitymas gali perkelti į pačias nuostabiausias vietas, suteikti laisvą pačiai dėlioti scenarijų, pasirinkti kaip atrodys veikėjai bei nuspręsti, kada jau galima versti sekantį puslapį. O kai visa tai mūsų galioje, nieko negali būti žaviau, kaip asmeninis kūrybinių vaisių asorti.  

   Šiandien pateiksime pora knygų rekomendacijų skirtinga tematika, kad kiekviena galėtų atsirinkti knygą savo asmeniniam skoniui ir puikiai praleisti vakarą. 

Romanas

„Hercogas ir aš.“ 

Ciklo „Bridžertonai“ 1 knyga 

Julia Quinn

 

Taip staigiai ir itin sėkmingai Netflix platformoje išpopuliarėjęs serialas „Bridžertonai“ buvo sukurtas pagal Julia Quinn knygas. Norėdama sužinoti daugiau pikantiškų detalių ir viską dar kartelį išgyventi kartu su serialo herojais, lengvam vakaro skaitiniui gali pasirinkti pirmąją iš aštuonių serijos knygą. Galėsi atidengti XIX a. Londono aukštuomenės užkulisius ir iš arčiau pažinti Dafnę Bridžerton, vyriausiąją Bridžertonų šeimos seserį.

Biografija

„Žalia šviesa“ 

Matthew McConaughey

 

Jei jums šis autorius dar nieko nesako ir neprimena, turbūt nesate mačiusios vienų populiariausių filmų, kuriuose jis atlieka pagrindinius vaidmenis. Bet filmų matyti ir nebūtina, norint susipažinti su juo ne tik kaip su aktoriumi, bet ir kaip rašytoju. Tai lyg atėjimas pas Matthew į svečius ir jo dienoraščio perskaitymas. Knygoje rasi jo atsiminimus, nutikimus, išmoktas pamokas ir daug istorijų kaip galima džiaugtis gyvenimu. 

Saviugda

„Atominiai įpročiai“

  James Clear

 

Jau praeitame mūsų blogo įraše buvo minėta ir „New York Times“ bestseleriu tapusi knyga „Atominiai įpročiai“ tiesiog turi būti rekomenduojamų knygų sąraše. Jau iš autoriaus pavardės galima spręsti, kad knygoje visa įpročių keitimo sistema aprašyta labai aiškiai ir suprantamai. Šis kūrinys gali būti vienu iš pagrindinių įrankių asmeninio tobulėjimo kelyje, siekiant savo svajonių aš. Knygos dėka galėsi po truputį atsisakyti blogų įpročių ir vietoje jų suformuoti naujus – gerus. Rasi daug praktinių pavyzdžių, kaip viso to pasiekti neturint nei daug laiko, nei daug noro, nei motyvacijos. 

Modernioji literatūra

„Ten, kur gieda vėžiai“ 

Delia Owens

 

Neseniai kino teatruose pasirodžiusi bestselerio „Ten kur gieda vėžiai“ ekranizacija tapo tikra sensacija. Daug žmonių suskubo skaityti knygą, kad galėtų dar išsamiau įsigilinti į pagrindinių aktorių vaidmenis. Nors ir šią knygą galima būtų pavadinti keistai įdomia, kadangi beveik visas veiksmas vyksta mums atrodytų neįprastoje vietoje – pelkėje, tačiau tai iš dalies ir priverčia susimąstyti, kokia artima mums gali būti gamta ir kaip dažnai mes jos nevertiname. Knygos puslapiuose telpa ne tik meilės istorija ir detektyviniai nusikaltimo vingiai, bet ir įspūdinga kova už norą gyventi. 

Įkvepiančios istorijos

„Coco Chanel. Gyvenu tik kartą“ Alfonso Signorini

Nepaprasta ir įspūdinga, iki šių dienų vis dar minima ir puikiai visiems žinoma – Coco Chanel. Kaip jai tai pavyko ir kokia jos sėkmės paslaptis? Apie jos kelią iki pasaulinės mados ikonos vardo ir vieną iš sėkmingiausių mados namų įkūrimą. Nieko negali būti įdomiau, kaip intriguojančios ir iki šių dienų tegyvuojančios istorijos apie Coco Chanel ir jos šlovę. 

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top