Tavo kūnas – tavo pasirinkimas

Kodėl moterys nepasitiki savo krūtimis? 

   Visais laikais krūtinės dydžio kultas keitėsi nepalyginamai. Vieną dešimtmetį itin seksualu buvo didelė, akivaizdžiai demonstruojama krūtinė, o kitą dešimtmetį, jau modelį primenanti, be jokių iškilumų esanti figūra. Šiais laikais, dominuojant socialinei medijai, labiau koncentruojamasi į bendrą kūno išvaizdą ir “Photoshop” galimybes, o ne tik į krūtinės dydį. Tai leidžia šiek tiek atsikvėpti ir susimąstyti, ar dabartinis krūtinės dydis mus tenkina. Tad šiuo įrašu norime dar kartelį priminti ir padrąsinti visas moteris didžiuotis savo krūtinėmis ir kaskart pažvelgus į veidrodį, įsimylėti jas iš naujo.

1-3

Visi krūtinės dydžiai yra normalu.

   Paradoksaliai, mažesnių krūtinių savininkės dažniausiai svajoja apie dideles krūtines ir atvirkščiai, dideles krūtines turinčios merginos svajoja apie mažesnes krūtis. Čia labiausiai tiktų posakis “pas kaimyną žolė žalesnė”. Moteris, turinčias dideles krūtis, dažnai vargina nepasitikėjimas savimi, negalėjimas rengtis joms patinkančiais rūbais, atsipalaiduoti paplūdimyje, intymaus gyvenimo problemos. Kadangi dažniausiai vyrai vertina moterį per pirmą pasimatymą pagal jos išvaizdą, svarbu jaustis patogiai ir gerai, nesistengiant padaryti įspūdį per savo kūnišką sudėjimą. Visos krūtinės yra normalios ir savaip gražios, tad priimkite jas tokias, kokios jos yra.

Visos krūtinės yra gražios.

   Keista, bet kartais ne visos merginos žino, kiek skirtingų formų ir spenelių spalvų yra moterų krūtinėse. Visos jos unikalios, nuostabios ir vertos meilės! Savo kūno išvaizdos priėmimas – vienas iš svarbiausių tikslų, ką kiekviena mergina turi įgyvendinti ir turėti omenyje kasdien. Svarbu suprasti, kad niekas kitas taip nemylės jūsų kūno, kaip tik Jūs pati. Kadangi grožio suvokimas pas visus žmonės yra labai skirtingas, sunku nustatyti “tobulos” krūtinės atvaizdą. Pagal mus, tokio dalyko kaip tobula krūtinė visai nėra. Mes palaikome meilės sau idėją ir galimybę būti ypatingoms su skirtingo dydžio liemenėlėmis. Daugumoje atvejų, jei liemenėlė yra per daug matoma arba išvis nėra jokio poreikio ją dėvėti, – gelbsti krūtinės juosta, kuri ne tik pakels ir pagražins, bet ir suteiks jūsų krūtinei dar iki šiol nematytą grožio efektą.  

Visas krūtines galima pakoreguoti esant poreikiui

   Kad ir kaip jums nepatiktų jūsų krūtinė, galimi du atvejai: 1) susigyventi su savo krūtine, jos trūkumais ir privalumais bei priimti ją tokią, kokia ji yra, arba 2) atlikti krūtinės formos arba dydžio korekciją. Ši tema itin aktuali merginoms, kurios kenčia turėdamos dideles krūtines. Jos dažniausiai susiduria su kaklo ir nugaros srityse esančiu skausmu, įvairiais bėrimais, liemenėlės įsiveržimais į pečius, krūtų asimetrija. Kadangi visi šie negalavimai ar estetiniai dalykai neleidžia pilnavertiškai mėgautis gyvenimu, yra visos galimybės apsilankyti pas gerą specialistą ir pasiryžti chirurginiai intervencijai. Susimažinti krūtinę moterys reikalauja dažniausiai dėl estetikos, kadangi nebežavi išsitampiusi ir savo formą praradusi krūtinės oda. Nepamirškite, kad ir kokiems pokyčiams ryžtatės, tai turite daryti dėl savęs pačios. Jei Jūs manote, kad būtent Jums norisi pakoreguoti vieną ar kitą savo kūno dalį, tad taip ir darykite. Tačiau, jeigu Jūsų noras pokyčiams yra inicijuotas iš išorės, tai yra siekiant įtikti aplinkiniams ar antrajai pusei, gerai įvertinkite, ar šie pasikeitimai Jums tikrai yra reikalingi.

   Taigi norime priminti, kad labai mylime ir didžiuojamės visomis merginomis, kurios laikui bėgant atranda save, atranda savo stilių ir pradeda didžiuotis savo krūtine. Pasitikėjimas savo krūtimis yra labai svarbus vaidmuo mūsų gyvenime, kurio neverta pamiršti ir reikia branginti!

 

 

– HerSurprise komanda

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top