Idėjos Helovyno kostiumui

Apie Helovyną daugiausiai esame matę ir girdėję per televiziją, kai vaikystėje grįžusios iš mokyklos laukdavome, kada pradės rodyti “Fokus Pokus” ar kitus tą tematiką atitinkančius filmus. Kiek vėliau neatsiejama šios šventės dalimi tapo „Tik tok“ bei „Pinterest“, kuriuose, tikiu, kad ne viena iš mūsų praleido nemažai laiko ieškant įvairiausių idėjų kostiumams ar dekoracijoms.  Keisčiausio, šiurpiausio ar įspūdingiausio kostiumo rinkimai – viena iš labiausiai laukiamų šventės dalių, kadangi kartą metuose gali išbėgti su seksualiu apatiniu trikotažu į gatvę ir tavęs niekas nevadins išprotėjusia. Mūsų komanda nekantrauja Jums pristatyti pačias unikaliausias šių metų Helovyno kostiumų tendencijas.

    Net neabejojame, kad daugelis iš Jūsų jau matė „Netflix“ vieną iš populiariausių serialų „Inventing Anna”. Tapk Anna vienai nakčiai ir tu – tai bus nepaprastai skoninga, nereikalaus daug pastangų ieškant drabužių derinių, o labiausiai žavi ir tai, kad vienai nakčiai gali įsijausti į jos asmenybę ir švytėti pasitikėjimu savimi!

     Jeigu šią šventė planuoji praleisti su savo antrąja puse ir esi praradusi viltis, kaip Jums abiem apsirengti, kad derėtumėte, mes turime Jums idėją. Tapkite serialo „Squid Game“ herojais. O geriausia dalis ir ta, kad įsikūnyti į šio serialo herojus yra nepaprastai lengva – viskas, ko jums prireiks, yra žalias sportinis kostiumas, pažymėtas numeriu, ar raudonas kombinezonas su kauke.

    Visos brunetės turi turėti  – blondinę geriausią draugę! O jei šį Helovyną planuoji praleisti su savo geriausia drauge, mes turime tau nerealią kostiumo idėją – tapkite Euforijos serialo žvaigždėmis Cassie ir Maddy. Tikrai nepaliksite abejingų!

Ar elegancija yra neatsiejama tavo kasdienybės dalis? Jei atsakymas teigiamas, tikime, kad ši kostiumo idėja yra skirta būtent tau. Įsikūnyk vienai nakčiai Kate Sharma, vieną pagrindinių serialo „Bridgerton“ herojų. Puošni suknelė, stilingos pirštinaitės, akį traukiantis kaklo papuošalas – viskas, ko reikia, šiam kostiumui.

 

     Jei esi tamsiaplaukė ir perukai tau nėra artima, tad mūsų sąraše- dar vienas puikus įvaizdis, kuriam pakaks tik juodos suknelės bei ryškesnių kontaktinių lęšių. Jei dar nežinai, apie ką mes, atsakymas paprastas – serialo “Witcher” vieną iš pagrindinių veikėjų Yennefer of Vengerberg.

    Jei esi iš tų merginų, kuri be makiažo šepetėlio neįsivaizduoja nei vienos savo dienos, mes turime tau puikią Helovyno kostiumo idėją. Pasiraitok rankoves, nepamiršk žalios spalvos ir tapk džokerio personažu! O tiksliau pačia unikaliausia moteriškąja jo versija!

Helovynas puiki proga išlaisvinti savo fantaziją ir bent vienai nakčiai įgyvendinti net ir nutrūktgalviškiausias kostiumo idėjas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top