Visos krūtys – nuostabios!

Krūtys gali būti visokios: įvairių formų, skirtingų dydžių, nuolat kintančios, nevienodo svorio. Jos – moteriškumo, vaisingumo ir seksualumo simbolis. Daugelis iš mūsų, tam tikru gyvenimo momentu, jaudinasi dėl savo krūtų, nesvarbu, ar tai būtų dydis, jautrumas ar tiesiog įdomu, kodėl jos būtent yra ten, kur yra. Bet nesijaudink! Iš tikrųjų krūtys yra NUOSTABIOS ir mes turime tai įrodančių faktų, kurių galbūt dar nežinojai!

Liemenėlės nėra būtinos!

Daugelis moterų dėvi liemenėles, kad geriau jaustųsi viešumoje, nes nesimato speneliai, arba nori pakelti krūtis. Nors liemenėlės buvo sukurtos dar 1914 m., tačiau nuo to laiko nėra jokių mokslinių įrodymų, patvirtinančių, kad liemenėlės yra būtinos nešioti. Tiesą sakant, kai kurie tyrimai net rodo, kad liemenėlių NEnešiojimas iš tikrųjų gali būti naudingas krūtų sveikatai.

Netinkami liemenėlių dydžiai?

Net 80 % moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėles! Taip dažniausiai nutinka dėl to, kad moterys per ilgai laikosi „įsikibusios“ tų pačių dydžių ir nepripažįsta, kad krūtys palaipsniui keičiasi, arba tiesiog niekada nebuvo nusipirkusios tinkamo dydžio. Atėjusi į apatinių drabužių parduotuvę, pasikalbėk su konsultante: kaip nustatyti tinkamą liemenėlės dydį? Arba tiesiog nusipirk daugkartinius spenelių lipdukus ir atsisveikink su liemenėle amžiams!

Krūtų implantai

Dauguma moterų kompleksuoja dėl savo krūtų, ypač po žindymo. Įdomus faktas, kad antra pagal populiarumą pasaulyje kosmetinės chirurgijos operacija – krūtų didinimas. Pavyzdžiui, JAV 2021 metais buvo atlikta net apie 365 000 krūtų implantų procedūrų.

Spenelių malonumas

Kai kurios moterys gali patirti spenelių orgazmą! Spenelių stimuliavimas gali tapti itin maloniu užsiėmimu, jei būsi kantri sau ir nenusivilsi, jei iš pirmo karto nieko nesigaus. Kadangi speneliai yra seksualinės anatomijos dalis, jie sujungti su tais pačiais malonumo centrais smegenyse kaip klitoris ir makštis, todėl kai kurios moterys gali patirti orgazmą juos liečiant. 

Nori didesnių krūtų be operacijos?

Jei sieki turėti didesnę krūtinę, krūtų implantų operacija visai nebūtina. Užtenka tik susijaudinti! Moterų krūtys seksualinio susijaudinimo metu gali išaugti net trimis dydžiais. Taip yra dėl to, kad kraujas intensyviai teka į krūtis ir dėl to jos padidėja.

Krūtys yra skirtingos

Statistiškai dešinė krūtis yra 65% mažesnė lyginant ją su kairiąja krūtimi. Tai gali būti padidėjusio imuninio jautrumo rezultatas. Tačiau nepamiršk, kad Tu tokia ne viena ir moterys retai kada turi vienodas krūtis.

50 spenelių atspalvių

Krūtų speneliai gali būti skirtingų spalvų: kaip ir odos spalva, taip ir spenelių spalva gali skirtis. Jie gali būti nuo šviesiai rožinės iki tamsiai rudos spalvos, o kai kurios moterys netgi gali turėti skirtingų spalvų spenelius ant kiekvienos krūties.

Motinos pienas – ne tik kūdikiams

Motinos pienas tinka ne tik kaip maistas kūdikiams. Jis taip pat gali būti naudojamas egzemai, saulės nudegimams ir kitoms odos ligoms gydyti.

Žindymo nauda

Žindymas yra naudingas tiek mamai, tiek kūdikiui: motinos pienas suteikia kūdikiams būtinų maistinių medžiagų ir gali padėti apsaugoti juos nuo infekcijų ir ligų. Žindymas taip pat gali turėti naudingos įtakos mamų sveikatai, įskaitant mažesnę krūties ir kiaušidžių vėžio riziką.

Trečias spenelis?!

Kai kurios moterys gali turėti trečią spenelį ir tai yra visiškai NORMALU! Jis dar vadinamas kaip antrinis spenelis. Paprastai jis gali atsirasti išilgai pieno liaukos, kuri eina vertikaliai žemyn link liemens.

Vyrai irgi turi krūtis

Nors vyrų krūtys paprastai yra mažesnės nei moterų, jos vis tiek yra iš to paties audinio. Dėl to, kai kuriais atvejais, vyrams gali išsivystyti krūties vėžys.

Krūtys keičiasi

Krūtys gali pasikeisti visu dydžiu per vieną mėnesinių ciklą, todėl nenustebkite, kad jūsų gyvenime jos yra tokios nepastovios. Nuo vaikystės krūtų dydis ir forma periodiškai keisis, todėl branginkite tai, ką turite dabar, ir mylėkite save besąlygiškai. 

Bėgiojimo speneliai???

Bėgiojant ar intensyviai sportuojant, krūtys trinasi į audinį, todėl gali būti jaučiamas skausmas spenelių srityje ar net kraujuoti. Saugokite save ir savo krūtis naudodamos krūtinės juostą, spenelių lipdukus, vazeliną ar kokybišką sportinę liemenėlę. 

Apibendrinant galima pasakyti, kad krūtys yra patraukli ir ypatinga žmogaus kūno dalis. Nors istorijoje dažnai randame pavyzdžių, kai krūtys yra objektyvizuotos ir seksualizuojamos, svarbu atsiminti, kad jos taip pat atlieka svarbią funkciją maitinant kūdikį ir gali turėti įtakos tiek vyrų, tiek moterų sveikatai. Rūpinkitės savo ir savo krūtų sveikata reguliariai tikrindamos krūtis ir pasitarkite su gydytoju apie intensyvesnę prevenciją, jei šeimoje yra buvę krūties vėžio atvejų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top