Gal jau pats metas pakoreguoti savo dienotvarkę?

Gal-jau-pats-metas-pakoreguoti-savo-dienotvarke

Visi turime tiek pat laiko, bet kodėl mums atrodo, kad vieni turi daugiau, o kiti mažiau? Viskas priklauso nuo laiko paskirstymo. Kuo efektyviau jis išnaudojamas, tuo mes mažiau pavargstame jį švaistydami vėjais. Juk visos esate susidūrusios su situacija kuri vargina, kai atsikeliate ryte ir nežinote ką veikti. Betikslis rytas ir neturėjimas jokio plano dienos eigoje, viénos iš pagrindinių priežasčių, kodėl nesijaučiame laimingos. Tada nemokame paskirstyti savo energijos ties skirtingomis užduotimis ir dažniausiai, kai ji nukreipiama kitur, mes pavargstame dar iki tol, kol prieiname prie iš tikrųjų mūsų karjerai ir ateičiai svarbių užduočių.

Svarbiausia tikslas. Tikslas dėl kurio keliamės, dėl kurio kovojame, dėl kurio paminame savo ego ir perlipame per save bei galiausiai nueiname ir padarome tai, kas mums iš pirmo žvilgsnio atrodė nepatrauklu. Nebijok kurti vizijos, kokia galėtum būti. Nebijok drąsiai įvardyti, ko sieki ir apie ką galvoji. Tik taip galėsi nusibrėžti tikslią trajektoriją, kuria galėsi judėti, ir visa tai pasiekti reikalinga ne tik vizija, bet ir atitinkami veiksmai tai vizijai įgyvendinti. Dėl to vienas iš pagrindinių žingsnių, ką reikia padaryti, yra dienotvarkės planavimas.

Kaip pavyzdį galime paimti įtakingiausias ir labiausiai įkvepiančias moteris: Victoria Beckham, Oprah Winfrey, Naomi Osaka, Scarlett Johansson. Joms irgi nutinka visko gyvenime, bet jei pabandytume įsivaizduoti bent akimirkai, kaip atrodo jų kasdienybė, ką jos daro, kad pasiektų tai, ko pasiekė, ką valgo, kuo gyvena – tai padėtų susikurti ir savo tobulos “aš” atvaizdą. Jį galima užrašyti arba tiesiog nusipiešti mintyse. Telieka įsivaizduoti, kuo ta moteris, kuria norite tapti, gyvena, kada ji keliasi, ką skaito, ką naršo socialiniuose tinkluose, ir visų svarbiausia, kaip skirsto savo dienos planus, kaip dienoje išskaido užduotis, kad ji pasiektų visko, ko nori. Tai susideda iš mažų kasdienių užduočių įgyvendinimo pasitikėjimui savimi didinti.

Gal jau pats metas pakoreguoti

Paprastas pavyzdys: jūs sportuojate, treniruojate raumenį, tarkim kasdien po 10 min., ar manote, kad raumuo bus tokio pačio stiprumo po pusės metų, jei kartosite tai kasdien? Nemanau. Labai gaila, kad maži dalykai rutinoje kartais būna nuvertinami, nes efektas nėra matomas iš karto. Šiuolaikinė visuomenė yra taip įpratusi viską gauti iš karto ir neturi jokios kantrybės bei mėgavimosi procesu. Reikia būti dėkingoms už galimybę sportuoti, dirbti, siekti savo tikslų. Juk geriausi dalykai ateina su laiku.

Nors kai kurios užduotys gali atrodyti menkos, nereikšmingos ir visai neturinčios įtakos, bet ilgalaikėje perspektyvoje tai yra itin svarbu psichologinei ir fizinei būsenai. Pokyčiai nebus matomi per dieną ar dvi, jie pasimatys po pusės metų, po metų ir daugiau. Bet kai pajusi, kad eini link tos moters, kurią prieš puse metų susikūrei savo mintyse, jausmas bus nuostabus. Jis bus nepakartojamas, nes tu žinosi, kad tu pati nusprendei tokia būti, tu pati nusprendei eiti link to, kokia būsi ateityje, tu pati nusprendei tobulėti tose srityse ir svarbiausia, kad tu pati nusprendei, kokia turi būti tavo diena, kad padarytum viską, ką planavai ir pradėtum įgyvendinti savo svajones. 

Dauguma sėkmingų ir daug pasiekusių žmonių akcentuoja mažų įpročių reikšmę ir pabrėžia, jog jei pradžioje yra sunku persilaužti ir keisti įsisenėjusius įpročius, vėliau visada bus lengviau. Tas pats su verslo kūrimu. Pradžia visada būna sunki, reikia daug žinių, energijos, pinigų, o paskui eigoje daug ko išmoksti, pasisemi patirties, jau žinai ko tikėtis ir viskas tampa daug lengviau. Svarbiausia nepasiduoti, toliau planuoti ir padaryti daugiau negu dieną prieš, nes tai vadinama progresu.

Taigi vieni iš pagrindinių žingsnių, nuo ko galima pradėti yra jūsų laiko planavimas ir prioritetų nusistatymas. Kadangi reikia atsirinkti, kas yra svarbu ir kas yra ne, tam gali itin padėti susikurta įkvepiančių moterų vizualizacija ir įsivaizdavimas, kaip atrodo jų kasdienybė. Taip daug lengviau susidėliosi savo dienotvarkę ir paskirstysi užduotis, kurios yra skirtos tikrosios “aš” atskleidimui. To pasekoje įgysi daugiau pasitikėjimo savimi, įsitikinsi, kad net mažiausi pokyčiai rutinoje yra didžiuliai ilgalaikėje perspektyvoje ir būsi laimingesnė, nes sunkiai pasiekiama pergalė visada saldžiausia.

Tavo Her Surprise komanda

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top
Scroll to Top