Prisiminkite savo sveikatą

Tarptautinės moterų sveikatos gerinimo dienos proga, norime pasveikinti visas moteris ir priminti kiekvienai iš jūsų, kaip yra svarbu pasirūpinti ne tik savo išore, bet ir vidumi. Itin greitas gyvenimo tempas taip įtraukia, kad dažniausiai rūpinamės viskuo aplinkui, o apie save ir nepagalvojame. Šią dieną norime paskatinti Jus, nuostabiosios moterys, skirti daugiau dėmesio savo sveikatai ir gerai savijautai.

Būtina išskirti svarbiausią meilės sau ir rūpinimosi savo sveikata aspektą – profilaktišką tikrinimąsi pas savo srities specialistus. Kaip žinia dažniausiai moterų tarpe pasitaikančios ligos: širdies ir kraujagyslių, gimdos kaklelio ir krūties piktybiniai navikai. Visoms šioms ligoms galime užkirsti kelią ir jas pilnai išgydyti profilaktiškai pasitikrindamos savo sveikatą. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad sveikatos tikrinimasis yra ilgas ir nesibaigiantis procesas, vis dėlto pirminiai žingsniai geresnės savijautos link yra labai nesudėtingi.

2

Pavyzdžiui, galima pradėti nuo kraujo tyrimo, kuris yra pamatas norint įvertinti savo organizmo būklę. Ar bepamenate, kada paskutinį kartą juos darėtės? Nors ir skamba labai elementariai, bet tokių tyrimų nauda, gali būti neįkainojama. Net jei ir nejaučiate jokių simptomų, būtina profilaktiškai atlikti tyrimus ir pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju. 

Šią galimybę turi kiekviena moteris, visiškai NEMOKAMAI, visose gydymo įstaigose:

Sveika mityba taip pat turi labai svarbią rolę mūsų visų gyvenimuose. Nepaisant to, jog sveikos mitybos efekto nematote iš karto, tačiau nenuvertinkite jo. Apleidus mitybą, laikui bėgant gali atsirasti niekuomet nebuvusios alergijos, veido ar kūno odos problemos, atitinkamų maisto produktų netoleravimas. Kasdien apsipirkdamos prekybos centruose, nepamirškite įsimesti ir poros daržovių, saldumynus pakeisti vaisiais, o pusfabrikačius palikti tik tiems atvejams, kai visai šaldytuve švilpaus vėjai. Subalansuota mityba turi didelę reikšmę norint užkirsti kelią bet kokių ligų ar negalavimų atsiradimui.

Aktyvumas ir judėjimas, neabejotinai, yra būtina ir neatsiejama kasdienybės dalis. Turbūt jaučiate, kad prasidėjus karantino laikotarpiui ir persikrausčius dirbti į namus, ilgainiui atsirado poreikis ir naują stalą su kėde nusipirkti, ir papildomą ekraną, ir kitus elektronikos prietaisus, kad darbo aplinka būtų kuo patogesnė ir mažiau patirtume streso, sėdėdami vidutiniškai 8 valandas per parą. Šiuo atveju fizinis aktyvumas yra būtinas. Jis ne tik sumažina tikimybę sirgti įvairiomis lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, bet ir tuo pačiu gerina nuotaiką, suteikia žvalumo bei energijos. Merginoms nemėgstančioms itin aktyvios veiklos, pačiu geriausiu išsigelbėjimu gali tapti paprastas pasivaikščiojimas, o ieškančioms aktyvesnės veiklos – grupinės treniruotės ar važiavimas dviračiu. Bet kokia fizinė veikla, kuri yra jums prie širdies, gali sumažinti jūsų diskomfortą atsiradusį dėl nepatogios sėdėjimo padėties darbe, sumažinti stresą arba greitai atsirandantį nuovargį.

Mielos moterys, būkite nuostabios, žydėkite, mylėkite save ir rūpinkitės savimi iš anksto. Skatiname nepamiršti būtinų apsilankymų pas savo šeimos gydytojus ar kitus reikalingus specialistus, mažinti streso lygį, sveikai maitintis, kokybiškai išsimiegoti, gyventi aktyviai bei profilaktiškai tikrintis savo sveikatą.

Her Surprise Komanda

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top