Her Surprise spenelių lipdukai 

Viskas, ką reikia žinoti

Būna dienų, kai tiesiog nesinori dėvėti liemenėlės, bet tuo pačiu nesijauti komfortiškai būdama visiškai be jos. Gyvenimas be liemenėlės, nesvarbu, ar tai būtų madinga, ar patogu, gali išlaisvinti, bet tuo pačiu ir šiek tiek bauginti. Tam turime spenelių lipdukus, kad išspręstume visas drabužių spintos problemas, kai nenorime, kad ryškios petnešėlės taptų kliūtimi dėvint pasirinktus drabužius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti kūno spalvos spenelių lipdukus dviejų skirtingų dydžių, tinkančius tiek didesnei, tiek ir mažesnei krūtinei. Jie yra itin patogūs, lengvi ir ilgainiui visai pamiršite, kad juos dėvite. 

Mes visos buvome toje situacijoje, kai praleidžiame valandų valandas, kad sukurtume tobulą įvaizdį, ir galiausiai suprantame, kad niekas iš apatinio trikotažo skyriaus mums netinka. Naudodamos spenelių lipdukus galėsite nešioti bet ką ir bet kur, nesijaudindamos, kad speneliai gali netyčia pasimatyti. 

Ar Her Surprise spenelių lipdukai yra atsparūs vandeniui?

Taip, jie yra atsparūs vandeniui ir prakaitui.

 

Koks Her Surprise spenelių lipdukų dydis man tinka?


Mes siūlome dviejų dydžių spenelių lipdukus. Mažesnėms A-C dydžio krūtinėms rekomenduojame rinktis mažesnius spenelių lipdukus, kurių skersmuo 7.5cm, o didesnėms krūtinėms, kurių dydis D ar didesnis, rekomenduojame rinktis 8cm skersmens spenelių lipdukus.

Turiu krūtų implantus, ar Her Surprise spenelių lipdukai saugūs?

Kadangi mūsų spenelių lipdukai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jie yra saugūs nešioti net tada, kai jums buvo padidintos krūtys chirurginiu būdu. Kadangi krūtų implantai gali turėti įtakos spenelių jautrumui, prieš dėvint spenelių lipdukus viešoje vietoje, rekomenduojame juos išsibandyti dar esant namuose, kad galėtumėte įsivertinti ar jaučiatės komfortiškai.

 

Kaip tinkamai prižiūrėti Her Surprise spenelių lipdukus?

Dėl specialios lipdukų medžiagos, juos itin lengva valyti ir prižiūrėti. Po naudojimo, švelniai nuplaukite spenelių lipduko paviršių vandeniu. Leiskite lipdukams patiems išdžiūti (lipnia puse į viršų). Nesausinkite jų jokia servetėle, nes taip jie gali prarasti savo lipnumą. Išdžiūvus spenelių lipdukams, nepamirškite vėl ant lipnios pusės užklijuoti apsauginės plėvelės, tokiu būdu apsaugosite lipdukus nuo dulkių ir išorės veiksnių. Taip jie išlieka švarūs ir puikiai tinka laikyti rankinėje ar tiesiog kišenėje, jei planuojate keisti aprangą kelyje. 

Ar Her Surprise spenelių lipdukus galima pakartotinai naudoti?

Taip, spenelių lipdukai yra daugkartinio naudojimo! Juos galima pakartotinai naudoti tol, kol jie nepraranda savo lipnumo savybių, nepakeičia spalvos ar nesuplyšta. Tam, kad užtikrintų aukščiausią komforto lygį, lipdukai padengti silikoniniais, vandeniui atspariais klijais. 

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top