Filmų rekomendacijos

Neturi idėjų, kaip švęsti naujus metus? O galbūt esi iš tų, kurios paskutinę metų dieną skiria ne grandiozinių tikslų (kurie vargiai būna įgyvendinti) galvojimui, o poilsiui? Turime tau idėją! Šilta namų aplinka, jaukus pledas, rankose garuojanti arbata ir įdomus filmas. Jei tai skamba, kaip idealus planas paskutinei metų dienai – esame tau parengę išskirtinį sąrašą, kuris padės išsirinkti filmą pagal savo nuotaiką ir mėgstamą žanrą!

VEIKSMO – pasiilgusioms adrenalino ir įtemptų siužetų, nepamirštant romantikos prieskonio.

„Knight and Day“ – negali nieko mažiau tikėtis, negu nuostabių nuotykių, romantikos ir komedijos viename, kai filme vaidina Tomas Kruzas. Moteriškumo, seksualumo ir grožio, žinoma, prideda Cameron Diaz. Daug veiksmo ir susipynę pagrindinių aktorių gyvenimai sukuria įdomią, paslaptingą ir įtraukiančią atmosferą savo žiūrovams. Pagrindinė filmo idėja – išsiaiškinti Džiunei (akt. Cameron Diaz) kuo pasitikėti, o Milneriui (akt. Tomas Kruzas) apsaugoti ją ir pabėgti nuo jį besivejančios grupuotės. 

VERSLAS – jei vis dar dvejoji, ar tikrai nori siekti savo svajonių darbo.

„Second Act“ – įkvepiantis filmas su Jennifer Lopez apie tai, kaip svarbu yra noras, savivertė ir talentas, o ne tik patirtis darbo rinkoje. Visa filmo istorija sukasi apie tai, kaip pagrindinė veikėja Maja (akt. Jennifer Lopez) siekia būti pripažinta ir priimta tokia, kokia yra. Neturinti tinkamo jos svajonių darbui išsilavinimo, įspūdingų karjeros pasiekimų ar įtakingų pažinčių, moteris nemato išeities iš padėties ir kiekvieną dieną galvoja apie savo gyvenimo pasirinkimus atvedusius ją į šį momentą. Apgaulės būdu Majai pavyksta gauti prestižinį darbą, tad belieka tik pateisinti jai parodytą pasitikėjimą. 

KOMEDIJA – puikus pasirinkimas mergaitiškai praleisti vakarą.

„The Holiday“ – nors ir ganėtinai senas (2006 m.), bet tikrai jaukus filmas su Cameron Diaz ir Judu Law. Filme pagrindinė veikėja Amanda (akt. Cameron Diaz) bėga nuo vyrų, kadangi visais jais yra nusivylusi, ir taip atsiduria Anglijoje. Internetu susipažinusi su Airise (akt. Kate Winslet) jos apsikeičia namais ir Amanda savo nuostabų gyvenimą Kalifornijoje iškeičia į snieguotą Anglijos užmiestį. Tačiau ir čia jai nepavyksta pasilikti vienai ir pailsėti, nes ji visai netikėtai susipažįsta su Grahamu (akt. Jude Law), kuris atrodo labai susidomėjęs naujai atvykusia mergina, savo sesers Airis (akt. Kate Winslet) namuose.  

FANTASTINIS – fantastiškoms specialiųjų efektų ir komiksų mėgėjoms.

„Wonder Woman“ – be jokių abejonių Gal Gadot tikrai moka parodyti, kas yra moteriškumas, ir tai jai puikiai padeda atskleisti vienas iš DC komiksų serijos personažų apie nuostabiąją moterį. Čia pagrindinė veikėja Nuostabioji moteris (akt. Gal Gadot) yra karingoji amazonė, kuri jau nuo mažų dienų buvo mokoma kovoti ir ginti savo tautą, tam kad taptų nenugalimos. XX a. pradžioje jų saloje netikėtai atsiradęs lakūnas Styvas (akt. Chris Pine) papasakoja apie Pirmąjį pasaulinį karą ir Diana (akt. Gal Gadot) nusprendžia, kad jai reikia stoti į kovą.  

ROMANTINIS – idealiai tiks šeštadienio vakarui su antrąja puse.

„The ugly truth“ – filmas apie tobulo gyvenimo partnerio paieškas ir kaip vyrai supranta moteris. Pagrindinė filmo aktorė Ebė (akt. Katherine Heigl) visiška romantikė ir tikinti amžina meile, o jos priešingybė Maikas (akt. Gerard Butler) remiasi tokia psichologija: visi vyrai nori tik vieno ir myli tai, ką mato. Kai jų keliai susikerta darbinėje aplinkoje, Ebė stengiasi išlaikyti profesionalumą, nors Maikas ją ir beprotiškai erzina savo tiesmukumu ir atvirumu. Todėl ji pabando paklausyti jo patarimų ir pagaliau suvilioti savo svajonių vyrą Koliną (akt. Eric Winter).

MIUZIKLAS – jei žavėjaisi „High School Musical“, be abejonė patiks ir šis filmas.

„La la land“ – kas galėjo pagalvoti, kad Ryanas Goslingas moka dainuoti ir šokti vienu metu? Romantinėje dramoje susipina dviejų menininkų gyvenimai: Mijos (akt. Emma Stone), kuri siekia tapti garsia aktore ir Sebastijano (akt. Ryan Gosling) jauno bet itin talentingo pianisto. Visas veiksmas vyksta, žmonių perpildytame Los Andžele, kur siekti savo svajonių ir tapti tuo, kuo nori, nėra taip paprasta. Greitas tempas ir pinigų valdomas pasaulis nėra toks žavingas ir pagrindiniai veikėjai Mija ir Sebastijanas tikisi savo saugų prieglobstį rasti vienas kito glėbyje, stengdamiesi atsilaikyti prieš materialius išbandymus ir gyvenimo realybę.

Tikimės, kad išsirinkai tai, kas tau patinka. Atsimink, kad nėra blogo varianto pasitikti naujus metus, svarbu klausyti savo širdies ir atšvęsti šią dieną taip, kaip pati įsivaizduoji geriausiai. O galbūt ramus ir šeimyniškas filmų peržiūrų vakaras atneš naujų idėjų ir svajonių kitiems metams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top