Viskas, ką reikia žinoti, apie krūtinės juostą!

Ar kada esi susidūrusi su tokia problema, kad nei viena liemenėlė netinka prie tavo išsvajotos suknelės? Tai ji matosi nugaroje, tai priekyje, tai slystančios petnešėlės kyšo iš po rankovių, tai metaliukai skaudžiai ręžiasi į krūtinę ir vis atrodo, kad jokio tinkamo sprendimo tam nėra. Metas visiems nepatogiems jausmams sakyti NE! Tam sukūrėme išskirtinį produktą, kuris įkvėps drąsos apsirengti bet kurį drabužį. Krūtinę formuojanti lipni juosta pritaikyta visoms krūtinėms, sukurta užtikrinti patogumą ir įkvėpti pasitikėjimo savimi. Tai puikus sprendimas dėvint drabužius atviru priekiu ar atvira nugara bei nenorint nešioti liemenėlės. Primename, kad dėvint krūtinės juostą, yra itin svarbu nuosekliai laikytis svarbiausių žingsnių!

Kaip naudoti krūtinės juostą

  1. Apsispręskite ką vilkėsite. Nuo to priklausys kokios spalvos krūtinės juostos jums reikės. Apgalvokite kaip priklijuoti krūtis, kad krūtinės juosta nebūtų matoma, bet tuo pačiu suteiktų atramą ir dailiai pakeltų.
  2. Pasitikrinkite ar nesate alergiška produktui. Jei manote, kad jūsų oda yra jautri, rekomenduojame atlikti alergijos testą. Atkirpę nedidelį juostos lopinėlį (1 cm x 1 cm) užklijuokite jį krūtinės srityje ir išbūkite su juo iki 8 valandų (arba tol, kol planuojate nešioti krūtinės juostą). Jei pašalinus juostos gabalėlį nėra jokios alerginės reakcijos, galite jaustis saugi. Jei oda sudirgusi ar paraudusi, rekomenduojame juostos nenaudoti.
  3. Užtikrinkite, kad jūsų oda būtų švari ir sausa. Ant odos neturėtų būti jokių aliejų, losjonų ir drėkinamųjų priemonių, kitaip juosta neprilips. Oda taip pat neturėtų būti sudirgusi, nudegusi saulėje ar kitaip pažeista.
  4. Naudokite vienkartinius krūtų spenelių lipdukus. Taip apsaugosite jautrius spenelius ir krūtinės juostos nuėmimas nebus skausmingas. 
  5. Atsikirpkite nemažiau kaip dvi krūtinės juostos atkarpas. Nepamirškite, kad juosta yra labai tampri ir paprastai jos tokios ilgos kaip atstumas nuo pažasties iki pažasties nereikia. 
  6. Paimkite pirmąją krūtinės juostos juostelę. Nulupkite popierinį sluoksnį iš vienos pusės ir priklijuokite lipnią pusę prie krūties. Ant kūno priklijuota juosta neturi būti nei per įtempta, nei per laisva. Venkite netyčinių lipnios juostos pusės prisilietimų prie rankų ar odos, nes taip sumažinsite juostos lipnumą.

Practice makes perfect. Užsiklijavę kelias juosteles ant krūtinės 1–2 kartus, tiksliai žinosite, kiek juostos jums reikės kitam kartui ir kaip išnaudoti visas krūtinės juostos galimybes. Verta žinoti, kad šio produkto panaudojimo būdų yra tikrai daug – viskas priklauso nuo Jūsų poreikio. 

Krūtinės juostos klijavimo būdai

Vertikalių juostelių stilius
Suknelėms su atvira nugara
Suknelėms su gilia V iškirpte
Švarko tipo suknelėms

Vertikalių juostelių klijavimo tikslas yra panaudoti 2-4 juosteles pakeliant krūtis aukštyn. Pirmiausia, ant spenelių užklijuokite vienkartinius krūtų spenelių lipdukus. Antra, atkirpkite 4–8 juosteles abiem krūtims iš krūtinės juostos ritinėlio. Tuomet paimkite pirmąją krūtinės juostos juostelę. Nulupkite popierinę sluoksnį iš vienos krūtinės juostos pusės ir lipnią pusę iškart priklijuokite po krūtine, ties jos viduriu. Kita ranka laikykite krūtį ir pakelkite ją ten, kur norite, kad ji būtų. Lėtai klijuokite juostą per krūtį aukštyn, užklijuokite ant spenelio ir aukščiau iki pat raktikaulio. Pakartokite tą patį procesą su kita krūtimi. Paimkite antrą ir trečią juostelę ir atlikite tą patį veiksmą šalia pirmosios juostelės. Taip galite užklijuoti 2-4 juosteles ant kiekvienos krūties, pagal poreikį. Juostos galai gali baigtis tiesiai virš krūtinės arba gali siekti pečius, tai priklauso nuo to, kokią aprangą dėvėsite. Turint didesnę krūtinę, rekomenduojame klijuoti juostą būnant ne atsistojus, o atsigulus, tokiu būdu lengviau pakelsite krūtis.

SVARBU: kuo aukščiau yra juostelės galai, tuo labiau ji palaiko jūsų krūtis. Tai ypač svarbu moterims, kurios turi didesnę krūtinę, nes jai dažnais atvejais reikia daugiau paramos.

Horizontalių juostelių stilius

Suknelėms su atvira nugara

Suknelėms be petnešėlių

Suknelėms ant vieno peties.

Horizontalių juostelių klijavimo tikslas yra panaudoti 3 juosteles, pastumiant krūtis arčiau viena kitos. Atkirptas juosteles galite klijuoti nuo vienos krūties pusės iki kitos (nuo pažasties iki kito pažasties). Visų pirma, ant spenelių užklijuokite vienkartinius krūtų spenelių lipdukus. Tuomet atsikirpkite 3 vidutinio ilgio (apie 30 cm) juosteles arba įsivertinkite pagal poreikį. Paimkite pirmąją krūtinės juostos juostelę ir šiek tiek pasilenkite į priekį. Nulupkite apsauginį sluoksnį iš vienos pusės ir lipnią pusę priklijuokite prie krūties pagrindo (šalia pažasties). Lėtai klijuodama juostą per krūtų apačią (U forma, ne per krūtų vidurį), lengvai pastumkite krūtis į viršų. Tokiu būdu pirmoji juostelė stums krūtis tiek į vidurį, tiek į viršų. Paimkite antrą krūtinės juostos juostelę atlikite tą patį veiksmą, tik aukščiau krūtų.


SVARBU: jei jaučiatės patogiau, šį metodą galite atlikti gulėdamos arba naudokite veidrodį.

Šiame variante kiekviena krūtis yra klijuojama atskirai  naudojant trumpesnes horizontalias juosteles. 

Prie tikrai žemo kirpimo palaidinių, galima naudoti įstrižą juostelių klijavimo metodą. 

Priklausomai nuo pasirinktos aprangos, gali nutikti ir taip, jog nei vienas iš prieš tai paminėtų klijavimo būdų Jums netiks. METAS KŪRYBIŠKUMUI! Tokiu atveju nedvejodama susikurkite savo klijavimo stilių! Taip pat, jei patį pirmą kartą nesigavo juostos užklijuoti identiškai kaip parodytame paveikslėlyje, nenusiminkite, visada galite bandyti dar kartą! (tai itin rekomenduojame prieš svarbias šventes). Kai išmoksite ja naudotis pagal savo krūtinės formą, juostelė tobulai prisiderins ir pagražins jūsų išvaizdą! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top