Tavo stiprybė esi tu pati!

   Ar ne tiesa, jog kiekviena iš mūsų bent kartą yra jautusis vieniša, lyg vienintelė pasaulyje išgyvenanti neigiamas patirtis, pasilikusi su savo problemomis ir pasimetusi. Kasdien įvyksta šimtai įvairiausių situacijų. Kiekviena situacija reikalauja vienokio ar kitokio sprendimo priėmimo. Priimtas sprendimas ne visuomet lemia tai, jog aplinkybės pasisuka norima linkme. Tada atrodo, jog norisi rėkti, šauktis pagalbos, skambinti visiems iš eilės ir guostis kaip mums blogai, bet kita vertus atsiranda abejonės, ar mus tikrai priims tokias, kokios tuo metu esame. Jautiesi “overwhelmed” ir nebežinai nei nuo ko pradėti, nei ką daryti.

   Sustok ir skirk bent šiek tiek laiko sau. Atokvėpis padės tau išsiryškinti tai, kas yra reikšminga, ir taip neskubant priimti viską, kas tavęs dar laukia. Vienas iš dalykų nuo ko galima pradėti – ryto ritualai. Gal tu negali praleisti nė dienos be puodelio kavos, gal tau būtina pamedituoti, pasportuoti, gal vienas iš ritualų galėtų būti veido odos procedūros ar makiažas. Grįžimas į savo rutiną, minimalių pomėgių prisiminimas ar net būsimų darbų planavimas ryte yra tai, kas tau suteiks harmonijos, sumažins įtampą ar patiriamą stresą ir tuo pačiu leis atsipalaiduoti.

   Kitas būdas kaip galima atitraukti savo fokusą nuo neigiamų minčių ar problemų yra tiesiog dirbti. Pilnai panirti į darbą, gal kažkur labiau įsigilinti, gal tą dieną padaryti vieną ar dvi užduotis geriau nei visada, gal išbandyti kažką naujo. Visomis savo mintimis panirti į darbą ir būti taip užsiėmus, kad net neturėtum minčių apie pašalinius dalykus. Priminti sau, kad toje veikloje tau sekasi, kad tame darbe tave vertina, kad darbas tau gali atnešti finansinę sėkmę, kurią paskui galėsi panaudoti savo poreikiams tenkinti. Įtraukianti veikla padeda išlaikyti koncentraciją savo svajonių išsipildymo link ir suteikia pasitikėjimo savimi, kad viskas iš tikrųjų yra pasiekiama, jei tik yra noro ir imamasi veiksmų. O jei noro tuo metu ir nėra, bet kokia su darbu susijusi veikla vis tiek tave artina prie tikslo ir neleidžia jo pamiršti.

   Taip pat nepalik užnugaryje ir tave supančių žmonių, kurie gali įkvėpti ne tik savo veikla, bet ir idėjomis. Kuo daugiau kalbėsi apie savo tikslus ir norus su kitais, ambicingais ir savo tikslus pasiekusiais žmonėmis, tuo didesnė tikimybė, kad iš tiesų atsiras aplinkinių, kuriems bus reikalingos tavo paslaugos ir pagalba, kurie įvertins tavo kūrybą ir bus pasiryžę mokėti už tai pinigus. Galima net pastebėti, kaip po kažkurio laiko nebesijausi vieniša ir pasimetusi, nes turėsi su kuo pasikalbėti, su kuo pasidalinti savo svajonėmis. O gali nutikti dar ir taip, jog atvirumas su kitais į gyvenimą atneš ir naujų bei įdomių draugysčių. Taip žingsnis po žingsnio išjudėsi iš neveiklumo ir liūdesio būsenos, kurioje buvai ir negatyvias patirtis galėsi paversti smagiomis, bei pamokančiomis istorijomis draugams.

   Taigi pats metas grįžti į ritmą ir vėl mėgautis gyvenimu! Reikia nepamiršti, kad sunkūs momentai yra tam, kad būtum pasiruošusi ir daug stipresnė nei prieš tai buvai, kad galėtum savo stiprybę pademonstruoti, kai to iš tikrųjų reikės ateityje. Grįžimas į savo rutiną, hobis, darbas ar santykiai su kitais žmonėmis padės tau judėti laimingesnės savo versijos link, siekti tikslų, kad ir kaip sunku ir liūdna tau tuo metu būna. Pasistenk pasimėgauti procesu, kuris dažnai būna daug malonesnis ir įdomesnis, nei pats galutinis taškas. Įkvėpk kitas savo stiprybe ir ženk pilna koja pozityvių patirčių link

Tavo Her Surprise komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top