Kaip sukurti savo “brandą”?

   Matydamos kitas moteris, kuriant savo verslą, dažnai keliame sau klausimą – nuo ko pradėti. Šį kartą turime galimybę pažvelgti giliau į “Her Surprise” vardo atsiradimą ir vystymą iš pačios
“brando” įkūrėjos.

   Verslo turėjimas ilgą laiko tarpą buvo didelė siekiamybė, bet tuo pačiu ir vienas didžiausių iššūkių, apie kurį pagalvojus imdavo baimė ir užplūsdavo didelis nepasitikėjimas savimi. Vis dėlto reali verslo pradžia toli gražu nebuvo panaši į mano turėtą įsivaizdavimą. Pradėjome nuo vizijos, kokią žinutę norime ištransliuoti, atsakyti į klausimą, kuo mes išskirtiniai ir su kokiu produktu ateiname į rinką. Tad norėdama įkvėpti, jau žinojau, kad pats mano verslo konceptas ir turi suktis apie moteris. Šalimais visuomet lydėjo ir ta mintis, kad aš turiu Lietuvoje turėti tuos produktus, kurių visų pirmą man pačiai trūksta.“

  Tada pradėjome galvoti apie idealią klientę, t.y. pirkėją, kuri norėtų įsigyti visas mūsų siūlomas prekes. Šiame “brando” kūrimo žingsnyje svarbu įsivaizduoti, ką ta ideali pirkėja dirba, ką veikia laisvalaikiu, kokios pagrindinės priežastys, kodėl jai reikia mūsų parduodamų produktų ir paslaugų. Šiuo atveju koncentravomės į moteris, norinčias save palepinti: ar tai būtų mergina, dirbanti samdomą ofiso darbą, ar jauna mama, puoselėjanti savo moteriškumą. Kitaip tariant, drąsias ir mėgstančias pasipuošti moteris, kurios nebijo užsidėti atviresnių suknelių ir nori atrodyti puošniai, gražiai, bei skleisti pasitikėjimą savimi.

Kaip sukurti savo branda

   Sugalvojus “tobulos” klientės atvaizdą, perėjome prie “brando” pavadinimo. Visada sakau, kad „pavadinimą pasirinkau ne aš, o jis pasirinko mane“. Kadangi kiekviena moteris savyje talpina labai daug minčių, idėjų, jausmų ir pan., dauguma jų labai dažnai nedrįsta savo sumanymų paversti realybe. Tačiau tos, kurios visgi pasiryžta, dažniausiai aplinkiniams sukelia nuostabą, ir klausimą, kaip moteris pati viena galėjo tai realizuoti. Tad šis pavadinimas „Her Surprise“ simbolizuoja tą netikėtumo jausmą, kuris kyla aplinkiniams sužinojus, kad moteris tai padarė, kad moteris tai sukūrė ir pati savarankiškai to pasiekė. Tad mūsų “brandas” transliuoja labai stiprią žinutę – moters magija sukurta nustebinti aplinkiniams.

   Jau turint klientės atvaizdą prieš akis ir “brando” pavadinimą, pradėjome koncentruotis į produktus. Mūsų kelias prasidėjo dar prieš patį magiškiausią metų laiką – kalėdinį laikotarpį, kuomet labiausiai trūksta dovanų idėjų. Kadangi rinkoje matėme universalių dovanų deficitą, lakštinių kaukių rinkiniai buvo mūsų įmonės pradžia. Pagrindinis rinkinio tikslas buvo perteikti norą rūpintis savimi, akcentuoti, kaip svarbu skirti sau daugiau dėmesio bei neprarasti moteriškumo.

   Tuo pat metu jau žinojau, kad sekantis mūsų produktas turi būti juosta krūtinei. Šios idėjos įgyvendinimui prireikė ir daugiau laiko, nes su pačio produkto įvedimu į rinką kilo ganėtinai nemažai iššūkių. Ši idėja kilo, kai pati išbandžiau prie atviresnės suknelės klijuotis paprastą lipnią juostą ir tikrai galiu patvirtinti, kad jausmas ją nusilupant nėra iš maloniausių. Tuomet matydama užsienio “influenceres” naudojant “tą stebuklingą juostą” daugelyje Lietuvos parduotuvių bandžiau surasti tokią pačią juostą ar bent jos alternatyvą. Tačiau įsitikinusi, kad Lietuvoje nėra nieko panašaus, žinojau, kad būtent aš galiu užpildyti šią neišnaudotą rinkos dalį.

   Taip žingsnis po žingsnio, susikūrė mūsų “brandas”, “Her Surprise” komanda, visa produktų linija moterims, FB ir IG paskyros, blogas ir naujienlaiškis – visa moterų bendruomenė. Neslėpsiu, verslo turėjimas pusantrų metų buvo vienas sunkiausių laikotarpių mano karjeroje, bet tuo pačiu niekuomet anksčiau nejaučiau tokio stipraus alkio darbui. Nors ir ne visuomet pavyksta rytus pradėti su šypsena, tačiau žinant, jog darau tai, apie ką taip ilgai pati svajojau, įkvepia ir toliau auginti bei plėtoti jau turimą sėkmingą verslą. Kad ir kaip banaliai skambėtų – gal tame pasakyme, jog dirbant tai, kas tau patinka, niekuomet daugiau nebereikės dirbti, tiesos iš tiesų yra?”

“Her Surprise” įkūrėja.

Jūsų krepšelis
Krepšelis dar tuščias.
0
Scroll to Top